Koordinátoři/zástupci zapojených škol

Zabezpečující přenos reálných potřeb škol do MAP v rámci podaktivity 2.7 „Podpora škol v plánování“ ; zajišťují přenos informací, názorů a postojů v problematice rovných příležitostí ve školách; komunikují s realizačním týmem a koordinují vzdělávací aktivity na své škole v rámci KA04 „Implementace MAP“.

Koordinátoři/zástupci zapojených škol - SEZNAM ČLENŮ

 

Příjmení, jméno, titul

Subjekt

Baborová Hana, Mgr.

Masarykova základní škola a mateřská škola v Žihli

Doležalová Eva, Mgr.

Základní škola a Mateřská škola Kozojedy, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Dyková Anna, Mgr.

Základní škola Dobříč, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Flögelová Zdeňka, Mgr.

Mateřská škola Chříč, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Hladík Jiří, Mgr.

Základní škola a Mateřská škola Ludvíka Očenáška Dolní Bělá, příspěvková organizace

Jakubíčková Jana, MgA.

Základní škola Pivoňka

Karafová Lucie

Mateřská škola Rybnice, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Křemenáková Marie, Mgr.

Mateřská škola Manětín, příspěvková organizace

Kůsa Milan, Dis

Základní umělecká škola Plasy, příspěvková organizace

Laláková Monika, Bc.

Mateřská škola Plasy, okres Plzeň-sever

Marek Luboš, Bc.

Základní umělecká škola Kralovice, okres Plzeň-sever

Maršánová Kateřina, Mgr.

Základní škola Manětín, příspěvková organizace

Meinlschmidtová Blanka, Bc.

Mateřská škola Kaznějov sídliště, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Patrichiová Hana, Mgr.

Základní škola Kaznějov, okres Plzeň -sever, příspěvková organizace

Pokorná Blanka, Mgr.

Základní škola a Mateřská škola dr. Eduarda Beneše, Kožlany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Průšová Jana, Mgr.

Základní škola Plasy, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Šliková Milada, Mgr.

Základní škola praktická Kralovice, okres Plzeň-sever

Štěpánská Iva, Mgr.

Základní škola Kralovice, okres Plzeň - sever, příspěvková organizace

Švarcová Procházková Lenka

Mateřská škola Obora, okres Plzeň-sever

Tobrmanová Hana

Mateřská škola Kralovice

Urbanová Milena, Mgr.

Základní škola a mateřská škola Mladotice, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Žalmanová Olga, Mgr.

Základní škola a Mateřská škola Nečtiny, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Žemličková Hana, Mgr.

Základní škola a Mateřská škola Bezvěrov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace